Spotkanie z autorką książek "Jukato" oraz "Miko, smok i dziewczynka".

W dniach 7.12. oraz 8.12. dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniach z panią Magdą Kiermaszek, autorką książek dla dzieci pt. "Jukato" oraz "Miko, smok i dziewczynka". Pani Magda opowiadała przedszkolakom o swoich książkach, a także o swojej drodze do zostania pisarką, którą rozpoczęła już w wieku 6 lat. Dzieci z dużym zaangażowaniem włączały się w spotkania, które odbywały się w naszej rozświetlonej przedszkolnej bibliotece. Każda grupa wykonała również pracę plastyczną, tworząc obrazy inspirowane ilustracjami z książki "Miko, smok i dziewczynka".

autor1

autor2