Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców"

Drogie Przedszkolaki!
Drodzy Uczniowie!
Drodzy Nauczyciele!
Drodzy Rodzice!

Wakacje to niezwykły czas - czas odpoczynku, nowych znajomości, zabawy i rozwijania swoich pasji, czas przygód i pięknej pogody. Na rozpoczynające się wakacje przesyłam od całej drużyny Centrum Rozwoju Lokalnego najserdeczniejsze życzenia. Życzymy bezpiecznych, spokojnych, spędzonych z najbliższymi i przyjaciółmi wakacji. Niech ten czas obfituje w piękne, niezapomniane wakacyjne przygody i będzie źródłem niegasnącego uśmiechu. Życzymy by nadchodzące dwa miesiące upłynęły Wam przy słonecznej pogodzie. Magicznych i bezpiecznych wakacji!
Korzystając z okazji jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za Wasze zaangażowanie i udział w akcji "Dzieci uczą rodziców" w roku szkolnym 2019/2020
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! :)

Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata