Zapraszamy do konkursu pt.: "Moje przedszkole"

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Moje
Przedszkole" organizowanym przez sklep internetowy Maludas.pl. Nagrodami w konkursie są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

W kategorii - przedszkole będą przyznane następujące nagrody:
* Idealne przedszkole (I miejsce) - bon o wartości 1000 zł,
* Wymarzone przedszkole (II miejsce) - bon o wartości 800 zł,
* Przedszkole jak z bajki (III miejsce) - bon o wartości 500
zł.
Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w
formularzu zgłoszeniowym.

Ponadto, dla dzieci, które chciałyby indywidualnie wziąć udział w konkursie, przygotowaliśmy osobną kategorię.
W kategorii indywidualnej wyłonieni zostaną:
* Zacny Mistrz (I miejsce) - bon o wartości 500 zł,
* Prawdziwy artysta (II miejsce) - bon o wartości 300 zł,
* Człowiek sztuki (III miejsce) - bon o wartości 200 zł.

Wykonane prace należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

Opis zadania:
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole". Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów - w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw,czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Prace konkursowe oceni komisja konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy (https://www.instagram.com/kasiakredka/), autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który przesyłam w załączeniu.
W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem,
Zespół Maludasa