Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie

Kochani rodzice!!! Drogie dzieci !!!
Zapraszam do następnego konkursu plastycznego i dziękuję za zainteresowanie poprzednim

Jest to ogólnopolski konkurs plastyczny,
propagujący wiedzę o Piśmie Świętym. pt.: "Twoja ulubiona opowieść biblijna" organizowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim " Niedziela".  To już VIII edycja tego konkursu, w którym każdego roku uczestniczy kilka tysięcy dzieci. " Twoja ulubiona opowieść biblijna " - to wyjątkowe wydarzenie plastyczne dla dzieci w wieku 4 -13 lat. Waszym zadaniem jest przygotowanie dowolną techniką, pracy plastycznej obrazującej ulubiona scenę ze Starego lub Nowego Testamentu.

Zgłoszona praca musi być wykonana na papierze w formacie A4, w orientacji poziomej.
Prace konkursowe należy przesyłać do 31 maja 2020r. na adres Centrum Rozwoju Lokalnego,
ul. Zaparkowa 23, 42-400 Zawiercie
lub dostarczyć osobiście w dni robocze
w godz. 7.00-
15.00 pod wskazany adres.
Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie:
crl.org.pl/tuob
Zwieńczeniem konkursu będzie wydanie kalendarza " Twoja ulubiona opowieść biblijna " na rok 2021.
Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na realizację prorodzinnych inicjatyw społecznych.

Szczegółowe informacje udziela Janetta Kołodziejczyk
Tel: 881-332-522
W linku pod ogłoszeniem znajdą państwo dodatkowe szczegółowe informacje.

Strona internetowa konkursu

Profil konkursu na Facebooku

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zapraszam do wzięcia udziału w konkursie .
katechetka Małgosia

Bardzo proszę o przesyłanie zdjęć wykonanych prac plastycznych dotyczących konkursów religijnych i zuchowych na poniższy adres e-mail

GrafikaDoZamieszczenia