Uwaga! Drodzy rodzice i kochane dzieci - konkurs plastyczny pt.: "POCZTOWKA DO NIEBA"

Zapraszamy całe rodziny (rodziców, dzieci oraz rodzeństwo) do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Konkurs zorganizowany jest przez Muzeum Wojtyły w Krakowie
z okazji 100- lecia urodzin Św. Jana Pawła ll.
Skierowany do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych:
1)dzieci w wieku od 4-6 lat, 2) dzieci w wieku od 7-10 lat, 3) dzieci w wieku od 11-15 lat.
Technika wykonania prac: dowolny format, nie przekraczający A3.
Prace należy dostarczyć do organizatora drogą elektroniczną do 17.05.2020r. d
o godz.17.00.
Proszę zeskanować swoją pracę konkursową lub zrobić zdjęcie i wraz z wypełniona kartą zgłoszenia przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imieniu niepełnoletnich uczestników pracę zgłaszają rodzice.
Szczegoly podane są w linku Konkurs plastyczny "Pocztówka do nieba"

Regulamin konkursu "Pocztówka do nieba"
Formularz zgłoszeniowy

Jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w konkursie. Pozdrawiam pani Małgosia - katechetka