Audiobook o tematyce ekologicznej pt. „Owca Ola Bohaterką Pola”

W związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi (środa - 22 kwietnia) chcielibyśmy podzielić się z Państwem darmowym autorskim audiobookiem o tematyce ekologicznej pt. „Owca Ola Bohaterką Pola”. Audiobook porusza temat dzikich wysypisk śmieci, ochrony lasów, a także szeroko pojętej ekologii.

Zdajemy sobie sprawę, że możliwości prowadzenia edukacji ekologicznej dzieci w obecnej sytuacji są utrudnione. Wychodzimy więc temu naprzeciw. Napisaliśmy i nagraliśmy oryginalną bajkę i chcielibyśmy, aby pomogła kształtować świadomość ekologiczną młodego pokolenia. Jest to też doskonała rozrywka dla dzieci na obecny trudny czas pozostawania w domu.

Link do audiobooka: https://youtu.be/o7ITdA3PZOw

Życzymy zdrowia!