JESTEŚMY RAZEM!

Kochani, znajdujemy się obecnie w trudnej sytuacji kryzysowej (również emocjonalnie!!). Jednak każdy kryzys to tak naprawdę pretekst, by uwolnić w sobie dodatkowe zasoby i nieznane dotąd możliwości.
To czas przewartościowania tego, co zbędne i tego, co WAŻNE. By nie dać ponieść się obezwładniającemu strachowi przed tym, co nieznane i nieprzewidywane, będziemy naszymi propozycjami dzielić się na naszej stronie. By zachować rytm codzienności zapraszamy do współpracy!
                                                                                                                psycholog - Agnieszka Kowalska

Codziennie na stronie internetowej naszego przedszkola zamieszczane są propozycje zabaw i zadań, karty pracy do druku, piosenki, wiersze, pomysły na prace plastyczne, ciekawe linki, jak również materiały, na których można ćwiczyć z dzieckiem w domu.
Znajdą je Państwo w zakładkach: Gabinet, Gwiazdki, Krasnoludki, Pszczółki, Chmurki, Rybki i Misie.
Materiały opracowywane są przez nauczycieli poszczególnych grup,
specjalistów pracujących w gabinecie oraz nauczyciela języka angielskiego i panią katechetkę.

Konsultacje telefoniczne dla rodziców dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju
pon- pt od 8.00-12.00
(tel. 504-264-652)
Monika Święs-Michalik