11 Listopada - Apel z okazji Święta Niepodległości

W dniu 8 listopada w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.
Apel został przygotowany przez gromadę zuchowa "Tygryski". Był to wyraz szacunku złożony przez naszych przedszkolaków dla minionych pokoleń walczących o wolną Polskę. Przedszkolacy w strojach galowych recytowali wiersze i śpiewali patryiotyczne pieśni. Nasze przedszkole wzięło również udział w akcji "Szkoła do hymnu", zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.
W ramach tej akcji zaśpiewaliśmy o godzinie 11:11, 4 zwrotki hymnu narodowego. Wzięliśmy również udział w akcji "Dzieci uczą rodziców". Podczas apelu odbyła się pierwsza lekcja pt.: "Niepodległa Polska",
w trakcie której omówiliśmy symbole narodowe i rozmawialiśmy o patryiotyzmie.

apel1

apel2