Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Przygody królewny Amelki połączone z wizytą Świętego Mikołaja

W poniedziałek 6.12. wszyscy w przedszkolu od rana wypatrywali specjalnego gościa, na którego wizytę czekaliśmy cały rok. Kolejny raz Rada Rodziców nie zawiodła i po dwuletniej przerwie przygody królewny Amelki zobaczyły wszystkie grupy. Dodatkowo przygotowana przez profesjonalistów oprawa muzyczna wzbogaciła występ i dostarczyła dzieciom okazję do kontaktu z muzyką "na żywo". Dzięki uprzejmości Opery Śląskiej w Bytomiu aktorzy mogli ubrać się w przepiękne stroje, które uwiarygodniły postaci bohaterów. Występ dostarczył wiele radości wszystkim przedszkolakom, a dzieci rodziców, którzy mieli swój wkład w powstanie przedstawienia Mikołajkowego, były niezwykle dumne ze swoich bliskich. Na koniec przybył długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go ze śpiewem na ustach. Następnie Mikołaj odwiedził każdą grupę, wręczając prezenty i podziwiając przygotowane dla Niego niespodzianki. Gratulujemy i składamy podziękowania Wszystkim, których ponad miesięczna praca przyczyniła się do podtrzymania tej wieloletniej tradycji w naszym przedszkolu.

rodzice1

rodzice2

rodzice3


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności