Warsztaty pt. "Zabawy ruchowe stymulujące procesy integracji sensorycznej"

Zapraszamy wszystkich rodziców na warsztaty pt. "Zabawy ruchowe stymulujące procesy integracji sensorycznej", które odbędą się w naszym przedszkolu 24.11 o godz. 16.00. Na zajęciach dowiedzą się Państwo podstawowych informacji o procesach integracji zmysłowej oraz o możliwości ich praktycznego zastosowania podczas zabaw z dziećmi. Warsztaty prowadzić będzie Monika Żurecka fizjoterapeutka, terapeutka Integracji Sensorycznej.

Obowiązują wcześniejsze zapisy SMS pod nr tel. 502944556. O treści "warsztaty 24.11 (imię i nazwisko rodzica) z grupy (nazwa grupy do której chodzi dziecko)".

IMG 20211108 WA0000