Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK CZYTA

Bytomskie Centrum Kultury z wielką przyjemnością zaprasza na pierwszy Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK CZYTA organizowany w dniach od 14 do 17 października 2021. Podczas 4 festiwalowych dni zapraszamy na spotkania autorskie i warsztaty z najlepszymi polskimi Pisarzami/ Ilustratorami/Specjalistami m.in.: Michałem Rusinkiem, Przemysławem Staroniem, Rafałem Witkiem, Bogusiem Janiszewskim, Dominiką Czerniak – Chojnacką, Wojciechem Mikołuszko, Cezarym Harasimowiczem, a także bohaterami książek m.in. Stasiem i Jadzią Pętelką, Kicią Kocią, psem Dżokiem, #Superherosami z piłkarskich boisk. W trakcie festiwalu odbędą się warsztaty edukacyjne dla rodziców oraz przyszłych rodziców (m.in. czytelnictwo prenatalne – „Czytamy do brzuszka”), spotkania tematyczne oraz wystawy: BAJTLE Arkadiusza Goli oraz LAS WITA WAS.

Stworzyliśmy Festiwal, podczas którego chcemy aby odwiedzający czuli się jak u siebie w domu i uczestniczyli w uczcie pełnej najlepszych doznań, jakie mogą płynąć z poznawania bohaterów książek.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej becek.pl/becek_czyta

Festiwal literacki afisz

graf1