Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Kolejne spotkanie "Szkoły dla Rodziców"

Serdecznie zapraszamy Rodziców na warsztaty psychologiczno-pedagogiczne podnoszące kompetencje wychowawcze. Ich tematyka jest ukierunkowana na wsparcie dzieci i młodzieży przeżywających trudności po doświadczeniach związanych z sytuacją pandemiczną.

Po powrocie do szkół część uczniów doświadcza trudności adaptacyjnych i wymaga wsparcia osób dorosłych. Specjaliści Poradni pomogą Rodzicom zrozumieć mechanizmy funkcjonowania dziecka i pomogą znaleźć sposoby niwelowania skutków pandemii.

Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń, zadania pytań, a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi.

Warsztaty odbędą się w formie bezpośredniej (z zachowaniem zasad sanitarnych, konieczność posiadania maseczki, zachowanie dystansu) w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu przy placu Klasztornym 2 w niżej podanych terminach:

TERMIN

 

TEMATYKA SPOTKANIA

OSOBY PROWADZĄCE

16 czerwca 2021

godz. 16.00

„Racja czy relacja” –

o skutecznych metodach komunikacji (nie tylko) w rodzinie

Agnieszka Petka,

Joanna Świerczek

17 czerwca 2021

godz. 16.00

„Niełatwe wspieranie w trudnym czasie…” –

o dobrej współpracy rodzica z dzieckiem

Agnieszka Niżnik-Golda

Joanna Domańska

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczenia w ilości uczestników, osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w nich na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.06.2021

W zgłoszeniu prosimy by rodzic podał: datę wybranego warsztatu, imię i nazwisko rodzica, dane szkoły.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności