Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Ważny komunikat dotyczący płatności za pobyt dziecka w czasie dyżuru wakacyjnego

W nawiązaniu do Zarządzenia Prezydenta Bytomia nr 47/21 z dnia 3 lutego 2021r. w sprawie organizacji dyżuru wakacyjnego dla przedszkoli prowadzonych przez Gminę Bytom w roku szkolnym 2020/2021 informujemy, iż po konsultacjach przeprowadzonych przez Dyrektorów Przedszkoli z Głównym księgowym CUW oraz Wydziałem Edukacji w Bytomiu ustalono co następuje:
- zgodnie z § 7 pkt.1.4 Regulaminu organizacji dyżuru wakacyjnego dla przedszkoli prowadzonych przez Gminę Bytom w roku szkolnym 2020/2021, rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do wniesienia opłaty z góry w wysokości ustalonej przez Dyrektora przedszkola, do którego uczęszczać będzie dziecko.
Opłata ta powinna zostać uregulowana w pierwszym dniu dyżuru tzn. w dniu 1 lipca 2021r. za miesiąc lipiec a w dniu 1 sierpnia 2021 za miesiąc sierpień. Dowód wpłaty należy okazać wyznaczonemu pracownikowi przedszkola w pierwszym lub drugim dniu dyżuru.
W przypadku nie okazania dowodu wpłaty dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola.
Prosimy aby nie dokonywać wpłat z wyprzedzeniem, gdyż takie postępowanie jest niezgodne z procedurami księgowymi obowiązującymi w danej jednostce.
Możliwym jest dokonanie płatności odroczonej, w której termin obciążenia konta wpłacającego ustalony będzie na pierwszy dzień lipca lub sierpnia. Taki sposób umożliwi Państwu okazanie dowodu wpłaty we wskazanym powyżej terminie.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności