Ważny komunikat!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ogranicza się funkcjonowanie placówki na tych samych zasadach jak do tej pory w terminie 12.04 -18.04.Ponadto zachęcam do łączenia się online z nauczycielami w ramach zajęć zdalnych wychowania przedszkolnego, w podanych godzinach oraz korzystania z zajęć rewalidacyjnych i wczesnego wspomagania rozwoju w formie stacjonarnej.
Dziękując Państwu za zrozumienie życzę dużo zdrowia i zadowolenia.

Dyrektor Beata Hasek