Ważny komunikat!

Przypominamy, że nadal w naszym przedszkolu obowiązuje reżim sanitarny oraz procedury dotyczące przyprowadzania zdrowych dzieci do przedszkola. Nadal w ciągu dnia mierzona jest temperatura dzieciom i są obserwowane pod kątem objawów chorobowych.  Dochodzą do nas informacje dotyczące zwiększonej liczby zachorowań wśród dzieci na COVID-19 w Bytomiu. Prosimy o przyprowadzanie zdrowych dzieci, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów chorobowych (zgodnie z procedurą) będą odsyłane do domu. W przypadku pojawienia się u dzieci dolegliwości prosimy o wzięcie pod uwagę wykonywania wymazów wykluczających zarażenie COVID-19.

Dyrektor Beata Hasek