Informacja z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu

Informujemy, że w okresie ferii zimowych Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bytomiu jest czynna codziennie w godzinach 8.00-18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i ich rodziców do korzystania z poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego. Termin wizyty można ustalić telefonicznie: 32 281 9405.

W czasie pandemii i kwarantanny szczególnie polecamy młodzieży i rodzicom ofertę anonimowego poradnictwa internetowego: www.ppp.bytom.pl (zakładka PORADNICTWO INTERNETOWE) oraz zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.

Wojciech Żywczok – dyrektor

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu