Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Wystawa "Mistrzowie Ilustracji"

Mamy zaszczyt poinformować, iż do naszego przedszkola dotarła wspaniała wystawa "Mistrzowie ilustracji". Przygotowana przez Wydawnictwo Dwie Siostry wystawa „Mistrzowie Ilustracji” prezentuje prace ośmiorga wybitnych ilustratorów, którzy współtworzyli świetność polskiej grafiki książkowej w jej najlepszym okresie. Bohdan Butenko,Anna Kołakowska, Danuta Konwicka, Zbigniew Lengren, Maria Orłowska-Gabryś,Mirosław Pokora, Jan Marcin Szancer i Teresa Wilbik to artyści, których niezwykłe ilustracje na trwałe zapisały się w pamięci kilku pokoleń młodych czytelników,tworząc z ilustrowanymi tekstami nierozerwalną całość. Każda grupa będzie miała możliwość zapoznać się z wspaniałą twórczością wybitnych ilustratorów. 

wystawa

wystawa1


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności