Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

WAŻNY KOMUNIKAT!

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 w Bytomiu informuje, że działając na podstawie:§18 ust.2 pkt 2 ust. 2a i ust 2 c Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz.1604.),po uzyskaniu telefonicznie pozytywnej opinii Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Bytomiu o przejściu na nauczanie zdalne dla 14 dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym z gr. "Biedronki" / w tym 2 dzieci z kształceniem specjalnym oraz 4 dzieci z wwr oraz po otrzymaniu ustnej zgody organu prowadzącego w w/w sprawie,w okresie od 23. 10. 2020 do 26. 10. 2020r zawiesza zajęcia stacjonarne dla dzieci objętych kwarantanną i przechodzi na nauczanie zdalne. Pozostałe dzieci z grupy mogą uczęszczać do grupy przedszkolnej i są objęte jak dotąd reżimem sanitarnym, stałą obserwacją.
Tym samym wzracam się z prośbą o bieżącym informowaniu o objęciu Państwa kwarantanną z różnych przyczyn. Przy informowaniu proszę o podawanie grupy dziecka.

Życząc zdrowia serdecznie pozdrawiam 

Beata Hasek dyrektor PMI8


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności